Вибираємо джинси для вагітних, правильно і швидко

Вибираємо джинси для вагітних, правильно і швидко

Для вагітної жінки джинси є самим універсальним і самим практичним предметом гардероба. Якщо джинси підібрані правильно, вони зможуть послужити вам від початку вагітності і до того моменту, поки ви не знайдете нормальну форму після пологів.

У джинсів для вагітних є відмінна риса-спеціальний крій верху, що тягнеться від лінії бікіні і вище. Спеціальні еластичні вставки, а також всілякі утяжки дозволяють цим штанів «рости» разом з животиком, а після закінчення пологів сприятимуть підтримці і підтягування перерозтягнутої шкіри живота до моменту, поки вона не досягне тонусу. За вибором джинсів для вагітних існує трохи правил, проте з точки зору зручності майбутньої мами, і, звичайно ж, з позиції здоров'я, вони дуже важливі. Крім того це також стосується здоров'я малюка.

По-перше, джинси не повинні чинити тиску на низ живота. Щоб підібрати оптимальний варіант потрібно приміряти штани, походити в них трохи, присісти на стілець, на крісла різної висоти. Можна просто присісти, імітую таким чином посадку на стілець. Якщо ви відчуваєте тиск на живіт кромки жорсткої частини джинсів, що проходить під животом, це означає, що в цьому одязі вам буде незручно. Враховувати потрібно також і те, що чим більше буде рости живіт, тим більший дискомфорт ви будете відчувати.

По-друге, ноги не повинні бути дуже щільно обтягнуті штанинами. Це може створювати проблеми з кровообігом, а як відомо, ноги вагітної і так піддаються серйозним навантаженням. Така ситуація може спровокувати, як мінімум набряки. Також потрібно мати на увазі, якщо в слідстві пізнього токсикозу на пізніх термінах вагітності у вас почнуться набряки, такі джинси ви вже носити не зможете.

Щоб зручно і комфортно відчувати себе в джинсах, потрібно вибирати саме той розмір, який ви носили до вагітності. Не потрібно турбується, всі без винятку джинси, призначені для майбутніх мам, пошиті з урахуванням трансформації фігури. І ніколи не купуйте штани, не примірявши їх спершу. Є моделі, у яких тип посадки говорить про їх зручність, але через дизайн у них може виявитися більш висока жорстка частина верху, і носити їх буде неможливо.

Вагітні мають в своєму розпорядженні 4 основних типи джинсів:

- без еластичної вставки (зручна посадка під живіт);

- з еластичною вставкою (зручна посадка під живіт);

- з еластичним поясом (зручна посадка під живіт);

- з еластичним поясом (висока посадка).

Кожен з перерахованих вище типів джинсів має свої особливості

У джинсів з посадкою під живіт, у яких немає еластичних вкладок, задня частина пояса трохи піднята, а передня по лінії бікіні опущена. Тут пояс оснащений утяжками або іншими пристосуваннями для регулювання ширини. Живіт, у міру свого зростання буде» лягає " на передню частину цього пояса. Цей тип посадки ідеально підійде з початку вагітності аж до 6-7 місяців. На пізніх термінах жінка вже може відчувати дискомфорт від того, що пояс джинсів буде тиснути на низ живота. Однак такі трапляється не завжди.

Джинси з еластичною вставкою, що мають посадку під живіт конструктивно схожі на перший варіант. Задня їх частина завищена, а передня занижена. Однак еластичний пояс в цих джинсах сприяє набагато більшого комфорту на всіх термінах вагітності. Також такі джинси стануть в нагоді жінці і після пологів, адже еластичних їх верх не піддається деформацій, і якщо живіт відсутній, він схожий на звичайний пояс.

У джинсах, що мають еластичний пояс і посадку під живіт, цей пояс виконує також роль бандажа. Велика частина таких джинсів виглядає досить презентабельно, так що їх можна сміливо надягати разом з короткими кофтинками, футболками і не хвилюватися, що еластичний пояс джинсів буде видно. Цей тип джинсів є самою універсальною конструкцією, і підійде всім жінкам на всьому періоді вагітності. Також їх можна носити після пологів для відновлення форми.

У конструкції джинсів, у яких еластичний пояс і висока посадка, пояс закриває весь живіт вагітної, він натягується на нього немов панчіх. Залежно від того, з якого матеріалу зроблена вставка, верхня е частина може бути оснащена додатковими утяжками, щоб регулювати обсяг пояса. Такі джинси мають очевидний плюс - вони прекрасні для використання в холодну пору, особливо взимку в морози. Ну а літо для них жарковато. З естетичних міркувань такі штани носять разом з довгими светрами і туніками. Вони також мають істотний мінус-їх не можна носити до 4-6 місяців вагітності, а також після пологів, адже вставка, яка розрахована на об'ємний живіт вагітної, занадто велика.

Сподіваємося, ці рекомендації допоможуть вам правильно вибрати джинси для вагітних, які будуть сприяти вашому комфорту і здоров'ю вашого малюка.

Відгуків: